Hakkımızda

HİJYENHANE  bir Anarco A.Ş. kuruluşu olup, dinamik ve çalışkan ekibimiz, yüksek kaliteli, ergonomik ve teknolojilik ürünlerimiz ile sağlık ve dezenfektan ürünleri imalatı ve ithalatı konusunda kusursuz hizmet vermektedir. Çözüm odaklı yaptığımız hizmetlerin karşılığını sizin ihtiyaçlarınızı karşılayarak taçlandırıyoruz.

Bu yılın dünya sağlığı açısından zor bir yıl olduğunu salgın hastalıklarla mücadelede zorlanıldığını düşünerek bizler de dezenfektan ürünleri konusunda hizmet etmek için HİJYENHANE firmasını kurmuş bulunmaktayız. Özellikle üretimini yaptığımız Sensörlü Dezenfektan makinesi ve Ekranlı Hijyen makinesi gibi farkındalıklı ürünlerimiz ile farka sizlerde şahit olacaksınız.Sektör tecrübelerimiz ışığında Dezenfeksiyon Tüneli ve Kanbini, ULV Dezenfeksiyon Cihazı, Ayak basmalı Dezenfeksiyon Makinesi gibi bir çok ürünüde üretmekteyiz.

Bu ürünlerimizde Hijyenmatix markamız ile yola çıktık.Özellikle Kamusal alanlar,Park bahçeler,Okullar,AVM ler,İşyerleri ve belediyelerimizde çok çok rahat ve ekonomik kullanımı bu ürünlerimizi pazarda öne çıkarmaktadır.

Yine sağlık ürünleri konusunda özellikle Maske,Önlük,Alkollu ve Alkolsüz Antibakteriyal alanında da sektörün önde gelen firmaları arasında olmaktan gurur duyarız.

Hemen Ara
Bize Ulaşın
1
Bize Ulaşın
Merhabalar !
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?