Dezenfektan Makinesi

Dezenfektan Makinesi

Dezenfektan Makinesi

Dezenfektanların gündelik yaşantılarımızda ki yeri, Covid-19’un ülkemize gelmesiyle oldukça ciddi manada değişmiştir. Önceleri sadece sağlık kuruluşlarında veya eczanelerde gördüğümüz dezenfektanlar, şuan hemen hepimizin ya cebinde ya da çantasında bulunmaktadır. Ek olarak tüm büyük iş yerleri ve mağazalarda el dezenfektan makinesi bulundurma zorunluluğu olduğundan, hemen her baktığımız yerde dezenfektan görebiliyoruz.

Dezenfektanlar sayesinde birçoğumuz çeşitli hastalıklardan ve virüslerden korunmaktayız. El dezenfektan makinesi sayesinde, bu korumaları toplu alanlardan ücretsiz olarak sağlamamız mümkün. Bu makineler sayesinde yapacağınız dezenfektan alım miktarını düşürebilirsiniz. Dezenfektanı idareli ve yeterli koşullarda kullanmak için dezenfektan makinesi biçilmiş kaftandır.

Dezenfektan makinelerinin özellikle toplu alanlarda, kolay ulaşılabilir yerlere konulması gerekmektedir. Bu durum insanların hijyen koşullarına uyması için, uyarıcı etken görevi görecektir.

Sensörlü El Dezenfektan Makinesi

Dezenfektan makineleri, tasarımsal olarak pek çok farklı özelliğe sahip olabilirler. Bunlardan en önemlisi, sensör teknolojisinin dezenfektan makinelerinde kullanılmasıdır. Sensörlü el dezenfektan makinesi sayesinde, temas olmadan elimize dezenfektan alarak, gerekli hijyen koşullarına uyabilmekteyiz.

Bu makineler genelde ortalamanın üstü fiyata sahip olsalar bile, içerisinde bulunan teknoloji ve kullanım ömrü bakımından, verilen tutarı tamamen hakketmektedirler. Sensörlü makinelerde bulunan diğer özellikler ve ayrıcalıklar ise şöyle;

  • Basit ve kullanılabilir tasarımı sayesinde sensörlü makineler, her yaş grubuna kolay dezenfekte olanağı sağlamaktadırlar.
  • Üzerinde yer alan semboller sayesinde, sensörlü el dezenfektan makinesi kullanacak kişi, makinenin sensörlü olduğunu kolayca anlayabilmektedir.
  • Ürün özelliklerine göre içerisine aldığı dezenfektan miktarı, bir üründen diğer bir ürüne değişiklik gösterebilmektedir.
  • Dezenfektanların kullanımında tasarruf sağlar. Sadece tek kullanımlık yeterli miktarda dezenfektanı kullanır. Dezenfektan konusunda gerekenden fazla harcama yapılmasını önler.
  • Sensör sayesinde tamamen temastan uzak bir biçimde kullanıcı kişi ellerini dezenfekte edebilir. Temastan uzak olunması özellikle içinde bulunduğumuz korona sürecinde bizlere oldukça büyük hijyen artısı sağlayacaktır.

El Dezenfektan Standı

Ellerimize kullanacağımız dezenfektanları koymaya yarayan standlar sayesinde işlem kolaylığı yakalayabiliriz. El dezenfektan standı arasında birkaç farklı model ve ekstra birkaç özellik bulunuyor.

  • El dezenfektanları için satın alabileceğiniz standlar arasında bulunan modellerin bazıları el ile, bazıları ise ayakla basmalı modellerdir.
  • Bu iki model arasında fiyat farkı bulunsa bile, bu miktar göze çarpacak kadar çok bir miktar değildir.
  • Bütçe olarak zorlanmadan, aynı zamanda hijyen koşullarına da daha uygun olan, ayak ile basmalı standları tercih edebilirsiniz.
  • Ayak ile basmalı standların kullanımı esnasında, ayakkabı işin içerisinde olduğu için, kişiye herhangi bir virüsün bulaşma oranı oldukça azdır.
  • Yalnızca el dezenfektan standı alırsanız, koyacağınız dezenfektanın kalitesine göre yine bakteri bulaşmasının önüne geçme imkanınız bulunuyor.

Dezenfektan standlarının genellikle boyları 125 cm ile 135 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Boyların bu şekilde tercih edilmesinin genel sebebi, ortalama bir insan uzunluğuna sahip kişinin ellerinin 125cm ila 135 cm arasına rahatça ulaşabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda çocuklar da ellerini kaldırarak bu makineleri kullanma olanağı bulurlar.

El dezenfektan standı alarak, kolay bir şekilde dezenfektan makinelerinizi stand üzerine koyabilir, çevrenizi veya işyerinizi koruma altına alabilirsiniz. Özet olarak sizler ile paylaştığımız 3 başlığın tamamı, pandemi sürecinde virüs ve benzeri tehditlerden korunmanızda önemli rol oynamaktadırlar.

Dezenfektan makine modellerini, en kaliteli sensörlü makineleri ve standları sitemizden uygun ve ekonomik fiyatlarda almanız mümkün.Kafanızda oluşan sorular tam giderilemediyse, dezenfektan makineleri ve standları hakkında soruları bizleri arayarak sorabilirsiniz.

El dezenfektan standı içerisinde 125 santimlik modellerden başlayan modellerimiz mevcuttur. Sizlere en uygun boyuttaki dezenfektan standlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
125
Hemen Ara
Bize Ulaşın
1
Bize Ulaşın
Merhabalar !
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?